Weby švédských nacionalistů mají víc návštěv než parlamentní strany

21. června 2013 v 16:10 |  Tvorba webu
Jak vyplývá ze zprávy, kterou švédské vládě předložila státní mediální rada, návštěvnost sedmi nejvýznamnějších internetových stránek krajně pravicových formací je ve Švédsku sedmkrát vyšší než návštěvnost webů všech osmi parlamentních stran dohromady. Nacionalistické weby navštíví denně v průměru kolem 145 000 uživatelů.

I jednotlivě se tři nejnavštěvovanější nacionalistické stránky mohou pochlubit vyšší návštěvností, než weby všech švédských parlamentních stran dohromady. Jedná se o stránky realisten.se, který provozuje Strana Švédů, nezávislý server nationell.nu a nordfront.se, což je informační platforma dalšího uskupení Hnutí švédského odporu.
Ze zprávy rovněž vyplývá, že krajně levicové internetové stránky nejsou zdaleka tak úspěšné. Dvě největší denně vyhledá zhruba 3620 lidí. Ještě nižší je návštěvnost stránek švédských islamistů, které zaznamenají v průměru přibližně 500 návštěv denně.
Další články:
Proč mají Vietnamci dojem, že akce proti nepřizpůsobivým směřují i proti nim? Akce v Anglii po vraždě britského vojáka, v Řecku, ani v České republice, nejsou namířeny proti Vietnamcům.
Jak psát web je klasika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama