Vietnamci platí daně, přesto nemají žádná práva

22. června 2013 v 7:58 |  Společnost a politika
Jsou u nás od roku 1955, ale nebyl tu jediný případ, aby Vietnamec loupežně zavraždil Čecha.

Jak se Vietnamci sžili s českým prostředím? Jestliže Vietnamci nedostávají od státu ani korunu, přitom průměrný prospěch vietnamských dětí je na základních školách 1,3 a na středních 1,7, dalších více než 700 Vietnamců u nás studuje vysoké školy, přičemž dvě třetiny z nich končí s červeným diplomem, to dokazuje, že se dobře integrovali.
Zatímco většina Čechů má Vietnamce ráda či jsou jim lhostejní, zůstává zde odhadem pět až devět procent lidí, kteří mají vůči Vietnamcům nepřátelský postoj.
Protože Vietnamci přiznávají svým dětem většinou vietnamské občanství, mají Vietnamci v České republice povinnosti, nikoli práva, což by mohlo změnit dvojí občanství.
Další články:
Proč mají Vietnamci dojem, že akce proti nepřizpůsobivým směřují i proti nim? Protesty ve zmíněné Anglii nejsou namířeny proti Vietnamcům, Číňanům, Korejcům, Japoncům, Thajcům a dalším kulturním národům východní Asie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama