Můj příklon k nacionalismu

24. června 2013 v 8:52 |  Společnost a politika
Zveřejním zde moji odpověď kamarádce v diskusi o mém článku další kamarádka se názorově přidává k nacionalismu o účasti další mé kamarádky na pochodu v Duchcově, který ve stručnosti objasňuje můj názorový vývoj.

Kamarádka: "Chudák... :-(
Je dobře, že po této události změnila svůj pohled na dané věci, protože ve státě, kde vládne takováhle "spravedlnost" to nijak jinak ani nejde..."
Moje odpověď: "Ona má za sebou podobný vývoj, jako ty. Začínala jako velká multikulti áčkařka. Pak se seznamila s nacionalistou, který ji seznámil s dalšími a postupně začala měnit názor. A tohle je poslední kapka pro definitivní příklon k nacionalismu. Ona je praktický příklad, jak se tyhle menšiny skutečně potápějí samy.
To já měl názorový vývoj trochu jiný, áčkař jsem nebyl nikdy, vždy jsem měl sklony k nacionalismu, ale v devadesátých letech byl pro mne tehdejší skinhead nacionalismus nepřijatelný pro agresivitu vůči Číňanům a Vietnamcům (zajímavé je, že když tohle sonduji, výhrady k nim mají většinou staří nacionalisté, kteří zažili éru skinheads). Čínské kultuře jsem dal tenkrát přednost a k nacionalismu se vrátil až dnes, kdy vznikly další směry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama