Další kamarádka se názorově přidává k nacionalismu

23. června 2013 v 9:50 |  Společnost a politika
Další z mých kamarádek (bydlí v Duchcově) se svými názory přiklání k nacionalismu. Událostí, která se stala poslední kapkou a dokončila změnu jejího pohledu na věc, byla účast na protestním pochodu proti napadání občanů města Duchcova nepřizpůsobivými.

Těmito slovy komentovala včera svůj postoj na facebooku:
Byla jsem v centru dění. Schytala to do uší. A odpověď od pana policisty schovaného v "těžkém oblečení"? Nezajímá, na shledanou. Fajn. Do této doby jsem se za rasistku nepovažovala. Do této doby jsem byla pro, abychom žili všichni v míru. Ale už ne! ANO, JSEM RASISTKA, ANO, NECHCI TU NEPŘIZPŮSOBIVÉ LIDI!!! Nechci tu ale ani plané řeči pana Vandase, který se pak rychle spakoval. Nechci tu policii, která se akorát tak umí schovat za stroje, rozhání lidi dělbuchy a ještě vás seřve, když se k nim snažíte schovat, protože jste zranění. NECHCI TU NA JEDNÉ STRANĚ TY, CO PŘIJDOU VYJÁDŘIT SVŮJ NÁZOR, SCHYTAJÍ TO A V LEPŠÍM PŘÍPADĚ JE ZATKNOU A NA DRUHÉ TY, CO SE BAVÍ, ZPÍVAJÍ SI VESELE A NÁM SE SMĚJÍ, PROTOŽE JSOU CHRÁNĚNÍ!!! STOP OBRÁCENÉMU RASISMU!!!!!
Další články:
Proč mají Vietnamci dojem, že akce proti nepřizpůsobivým směřují i proti nim? Ve skutečnosti jsou reakcí na chování nepřizpůsobivých.
Čaj a zdraví spolu souvisí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama