Založení blogu Petr Boubel

2. února 2013 v 12:48
Po ukončení blogovacího systému na lidé.cz, na kterém jsem již kdysi blog psal, jsem nejprve na blogování zanevřel. Po nějaké době však v mé hlavě začala klíčit myšlenka na obnovení aktivit na blogařské scéně. Zvažoval jsem možnost blogu na své vlastní doméně z důvodu nejistoty, kdy může blog den ze dne zmizet spolu s ukončením provozu blogovacího systému. Nakonec vyhrál blog.cz, který již dlouhou dobu funguje a je u něj jistá pravděpodobnost, že bude fungovat i nadále.

Blog Petr Boubel je místem, na kterém budu realizovat své tvůrčí myšlenky v oblasti literární tvorby, fotografie, módy a dalších. Plánuji se zde také věnovat rozmanitým společenským tématům, která mne zajímají. Svoji sekci zde bude mít veganství a vegetariánství a s ním úzce související aktivity spojené s poukazováním na týráním zvířat.
Také se zde budu čas od času vyjadřovat k politickým a společenským událostem, na které mám ve zvyku učinit si svůj vlastní názor, který v mnohých případech nemusí korespondovat s oním oficiálním, médii předkládaným.
Trochu odvážně zde také plánuji zveřejňovat své názory na módu a rozmanité styly oblékání. A v neposlední řadě se budu samozřejmě věnovat i tvorbě webových stránek, což je můj oblíbený koníček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama